Vaše současné bydlení již nevyhovuje dnešním požadavkům? Rozhodli jste se pro jeho zvelebení? Pak jste tu správně. Kontaktujte nás a společně probereme všechny vaše představy, které převedeme do skutečnosti.

Provádíme:

  • kompletní rekonstrukce bytových jader
  • celkové rekonstrukce bytů
  • rekonstrukce koupelen
  • rekonstrukce kuchyní
  • a další rekonstrukce interiérů

Samozřejmostí je dodávka veškerého potřebného materiálu na místo. Zajišťujeme také veškeré odborné činnosti, jako jsou instalatérské, topenářské nebo elektroinstalační práce. Tyto práce provádíme buď sami, nebo ve spolupráci s odborníky v daném oboru. Budete mít tak jistotu bezchybného provedení i těch nejnáročnějších prací, které rekonstrukce zahrnuje.

Naše stavební firma provádí také částečné rekonstrukce domů a bytů. Potřebujete-li vyměnit okna, rozdělit nebo spojit prostor příčkami, máme zkušenosti se sádrokartonem. Rádi k vám přijedeme a poradíme s řešením vašeho bydlení.

Rekonstrukce koupelny a bytového jádra

Před započetím prací vypracujeme návrhy provedení a celkový projekt. Nabízíme Vám řešení pro rekonstrukci panelákové koupelny, koupelny v cihlové zástavbě, dále přestavby bytů v zástavbě staré i bytů v zástavbě moderní. Nabízíme kompletní stavební práce od návrhu rekonstrukce až po úklid po stavebních pracích.

Obklady a dlažby

Obklady a dlažby jsou díky své trvanlivosti a snadné údržbě oblíbeným materiálem pro koupelny, kuchyně a chodby. K dispozici je nepřeberné množství barev, provedení i velikostí dlažby a obkladů. Doporučíme vám ty nejlepší obklady a dlažby tak, aby se hodily k vašemu interiéru a splňovaly vaše představy.